Održana 14. cross utrka Lančić Knapić
Administrator
/ Categories: Vijesti

U nedjelju 02.06.2024 održana je 14. cross utrka Lančić Knapić - pobjednici Igor Filipić i Manuela Bobičanec. Sudjelovalo je ukupnon37 trkača i trkačica.

Stazu dužine 6,9 kilometara (asfalt, makadam, šumski putevi), po "breg-dol" - valovitom terenu, najbrže je pretrčao IGOR FILIPIĆ (individualac) s vremenom - 0:28:39, drugo vrijeme imao je SAŠA HORVAT (AK Međimurje) s vremenom – 0:28:59, a treći je bio DAVOR BREŠKI (AK Zabok) s vremenom – 0:30:52.

Ukupna pobjednica u ženskoj konkurenciji bila je MANUELA BOBIČANEC (individualac) s vremenom – 0:36:48, drugo mjesto osvojila je MONIKA JALŠOVEC (AK Međimurje) s vremenom- 0: 38:20, a treća je bila IVANA ZELJKO (AK Međimurje) s vremenom– 0:38:57.

Također su dodijeljene i medalje po dobnim kategorijama.

Utrka se bodovala za "Trkački kup Sjeverozapadne Hrvatske".

Medalje po kategorijama i pehare s nagradama najboljima je dodijelio zamjenik gradonačelnika grada Ivanca – Marko Friščić.

14. CROSS UTKU LANČIĆ – KNAPIĆ PODRŽALI SU „GRAD IVANEC“, „ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA IVANCA“ I „TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA IVANCA“

Previous Article Održano natjecanje u lovu ribe udicom na plovak za članove društva DŠR Lančić/Knapić
Next Article ODBOJKA NA PIJESKU: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila prvo mjesto na turniru u Orehovici