KOŠARKA: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je prvo mjesto na haklu 3 na 3 na Višnjici
Administrator
/ Categories: Vijesti

KOŠARKA:

U nedjelju, 04.08.2024, održan je HAKL 3na3 turnir u Višnjici na kojem je sudjelovalo 7 ekipa. Pobjednik hakla je ekipa DŠR-a Lančić-Knapić , drugo mjesto je osvojila ekipa Volim gljive, a ne iz vrećice, treće mjesto Naši i vaši (SLO) i četvrto mjesto UŠR Višnjica. Za DŠR Lančić-Knapić nastupili su Karlo Jakopović, Leonardo Matuza, Dejan Kušen i Leon Marchetti.

U natjecanju u pogađanju trica pobjednik u konkurenciji 25 natjecatelja bio je Leonardo Matuza (7 pogođenih od 9 pokušaja) koji je u finalnom raspucavanju bio bolji od Martina Dukarića . 🏀🥇🏆

Previous Article 41. Akcija "Kretanjem do zdravlja"
Next Article KOŠARKA: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je drugo mjesto na NUM haklu 3 na 3 u Lepoglavi